Lipiec, 2011

 • Ceny srebra po dynamicznych i bardzo „medialnych” spadkach na początku maja, od dwóch miesięcy utrzymują się w konsolidacji (30 – 40 USD za uncję). W najnowszym raporcie analizujemy bieżącą sytuację […]

  XTB: Co się stanie ze srebrem?

  Ceny srebra po dynamicznych i bardzo „medialnych” spadkach na początku maja, od dwóch miesięcy utrzymują się w konsolidacji (30 – 40 USD za uncję). W najnowszym raporcie analizujemy bieżącą sytuację […]

  Przeczytaj całość...

 • Po błyskawicznych wzrostach cen surowców na początku 2011 r., ostatnie spowolnienie dynamiki tego rynku, częściowo wywołane odwróceniem się trendu kursu USD na początku maja, nie było dla nas zaskoczeniem.

  Prasa: Wyhamowanie na rynku surowców

  Po błyskawicznych wzrostach cen surowców na początku 2011 r., ostatnie spowolnienie dynamiki tego rynku, częściowo wywołane odwróceniem się trendu kursu USD na początku maja, nie było dla nas zaskoczeniem.

  Przeczytaj całość...

 • Mijający tydzień przyniósł drugą z rzędu przecenę srebra. Biały metal traci dziś na kombinacji odwrotu od bezpiecznych aktywów połączonego ze spadkiem cen surowców przemysłowych.

  Prasa: Srebro w odwrocie

  Mijający tydzień przyniósł drugą z rzędu przecenę srebra. Biały metal traci dziś na kombinacji odwrotu od bezpiecznych aktywów połączonego ze spadkiem cen surowców przemysłowych.

  Przeczytaj całość...